20% sleva na hlavní jídlo po 14:00

« zpět na všechny novinky

Drazí sousedé a strávníci,

v restauraci FASTGOOD víme, že kvalitní jídlo nemusí být jen o sytosti či výživě, ale i o naší odpovědnosti vůči planetě a lidem kolem nás. Proto jsme pro vás připravili akci, která nejenže uspokojí vaše chuťové buňky, ale také pomůže snižovat odpad a zlepšovat kvalitu života pro všechny.

Akce 20% sleva na jídlo v naší restauraci i sebou do krabičky z dostupné denní nabídky po 14:00 je naším způsobem, jak dát všem možnost ochutnat naše denně čerstvě připravované pokrmy za zvýhodněnou cenu a zároveň podpořit snahy o udržitelnost i pomoci vám snižovat rostoucí náklady na stravování. I krabička, kterou si odnášíte domů, neznamená jenom výjimečnou večeři, ale také krok k úspoře a minimalizaci plýtvání potravinami celosvětově.

Věříme, že tím, že si s sebou vezmete jídlo, nejen šetříte peněženku, ale také přispíváte k prevenci plýtvání jídlem. V dnešní době, kdy náklady na život stoupají, je respektování našeho životního prostředí nezbytné a společně to dokážeme.

Až budete cítit chuť na něco lahodného a přitom si chcete udržet dobrý pocit ohledně vašeho dopadu na planetu, nezapomeňte na naši akci. Přijďte, ochutnejte, a zároveň podpořte pozitivní změnu. Společně můžeme udělat velké věci!

Těšíme se, že vás přivítáme nejen na oběd u nás v restauraci, ale že s vámi budeme třeba i při svačině nebo rodinné večeři a že společně vytvoříme lepší zítřky.

S úctou,

Tým restaurace FASTGOOD